Hakkımızda

Help

Avukat - Uzman Arabulucu

Akşemseddin Uğur Kızılkaya

1973 yılı Tortum/Erzurum doğumludur. İlk ve orta öğrenimini Erzurum’da tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde 1991-1995 yılları arasında hukuk eğitimi almıştır. Hukuk fakültesinden 1995 yılında mezun olduktan sonra 1996 yılında yaptığı avukatlık stajının ardından kurduğu hukuk bürosuyla 1997 yılından beri Erzurum’da serbest avukatlık yapmaktadır. 2016 yılında Arabuluculuk Temel Eğitimi alarak 2018 yılından itibaren İş Hukuku ve Ticaret Hukuku alanları başta olmak üzere uzman arabulucu olarak hizmet vermektedir.

Avukat Akşemseddin Uğur Kızılkaya, kurduğu avukatlık bürosuyla Ticaret Hukuku, Ceza Hukuku, Tazminat Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, Sigorta Hukuku, İdare Hukuku ve Vergi Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında avukatlık, danışmanlık ve arabuluculuk faaliyetleri yürütmektedir.

Kızılkaya Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu; temel hak ve özgürlüklere saygılı, Hukuk Devleti ilkesine bağlı, hukukun üstünlüğüne her hâl ve şartta inanan mesleki anlayış ile uzun zamandır hizmet vermektedir.


Shape